WonderGlass Kamil Bartosz

Utworzono: 2023-06-18

Elementy szklane we wnętrzach, na jakie można się zdecydować dzięki ofercie firmy Wonderglass, to nowoczesne i bardzo modne rozwiązania. Klienci mogą wybierać spośród dziesiątek różnorodnych propozycji. Dostępne są przeszklone drzwi, daszki, lustra, elementy do kuchni i wiele innych.

Niezwykle efektowne za każdym razem okazują się popularne, między innymi, w Łodzi balustrady ze szkła. Dzięki takiej formie wnętrze nabiera jasności i staje się optycznie większe. Przeszklenia pozwalają zachować świeżość i nie dzielą przestrzeni. To również często wybierana opcja na balkony i tarasy. 

Aby zamówić konkretne elementy, należy skontaktować się z pracownikiem firmy, który pomoże dokonać niezbędnych pomiarów, podpowie, jakie rozwiązania będą najlepsze dla konkretnego klienta i przygotuje indywidualną wycenę. 

Czas oczekiwania na zamówienie uzależniony jest od wielkości i rodzaju zlecenia. Można skorzystać także z dostępnej na stronie internetowej galerii i potraktować ją jako źródło inspiracji dla siebie.


Telefon: 515 793 867

Adres: Warszawska 339

Miejscowość: Zielonki-Wieś

Kod pocztowy: 05-082

WWW: https://wonderglass.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Z OKOLICY