Utworzono: 2018-04-29

Wiltex jest dystrybutorem odzieży z Anglii, która była używana lub takiej, która jest końcówką kolekcji lub outletem. Hurt odzieży używanej jest prowadzony przez polecaną firmę od 25 lat, co pozwala sądzić, że marka ma duże doświadczenie w swoim zawodzie i liczne współprace ze sprzedawcami odzieży. Serdecznie pragniemy zachęcić do zapoznania się z ofertą wieloletniej hurtowni odzieży, która skupia się na dostarczaniu na polski rynek jedynie najlepszych ubrań z drugiej ręki.

Strona internetowa wiltex.pl zapewnia szereg ważnych informacji o dostępnym asortymencie, sposobie zakupu towaru, jak i kontakcie telefonicznym. Proponowana odzież używana z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy szukają jedynie dobrych jakościowo ubrań do second-handów w niskiej cenie. Dostawca odzieży zaprasza do odwiedzenia magazynów pod Poznaniem lub skorzystania z kupna towaru poprzez internet.


Telefon: +48735777778

Adres: Polna 2

Miejscowość: Skórzewo

Kod pocztowy: 60-185

WWW: https://wiltex.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Komentarz opublikowany przez: Maria Wójcik
Dodany: 2018-09-10 08:22:16

Ta hurtownia jest naprawdę dobra. Ciuchy z second handu też przecież mogą być utrzymywane w warunkach czystych i sterylnych, a tak jest tutaj.

Ocena: 4

Z OKOLICY