"MEDAMI" Teresa Derebecka

Utworzono: 2019-09-26

Często osoby po przebytym zawale serca muszą zmienić dotychczasowe nawyki oraz przyzwyczajenia i zadbać właściwie o swoje zdrowie. Pomocna w tym może okazać się zmiana diety bogata w warzywa, owoce oraz tłuste ryby, a także regularna aktywność fizyczna, która m.in.

  • zmniejszy insulinoodporność,
  • obniży ciśnienie tętnicze,
  • poprawi kurczliwość mięśnia sercowego,
  • pozytywnie wpłynie na funkcje poznawcze, w tym pamięć czy uczenie się.

Nie bez znaczenia jest również kompleksowa opieka medyczna. W takiej sytuacji wybór dobrego specjalisty wydaje się niezbędny w procesie powrotu do zdrowia. Szereg poradni leczniczych zapewnia swoim pacjentom profesjonalną opiekę kardiologiczną oraz szeroki zakres specjalistycznych badań. Jedną z nich jest ta ze strony medami.pl. W tym nowoczesnym ośrodku, wielu specjalistów prowadzi swoją prywatną praktykę, w tym lekarz kardiolog z Gdyni. Każdy, kto chce się umówić do niego na wizytę, może zadzwonić do rejestracji przychodni. Podczas wywiadu lekarz zbierze niezbędne informacje na temat zdrowia pacjenta, a w razie potrzeby, skieruje go na dalsze badania diagnostyczne.


Telefon: 515 151 993

Adres: Starowiejska 45

Miejscowość: Gdynia

Kod pocztowy: 81-363

WWW: https://medami.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Komentarz opublikowany przez: yellowwolf699
Dodany: 2020-07-03 13:03:17

Uważam, że to dobra placówka medyczna w Gdyni. Korzystałam tam z konsultacji kardiologa i nie mogę narzekać - pełen profesjonalizm.

Ocena: 3

Z OKOLICY