Konopny Market

Utworzono: 2023-10-27

Sklep działający pod adresem internetowym konopnymarket.pl oferuje swoim klientom kosmetyki, żywność oraz wiele innych produktów mających w swoim składzie konopie siewne. Artykuły pochodzą od różnych producentów, między innymi marki Annabis, Cannabissimo, Biokonopia, Sensi Seeds, Hempoint.

Asortyment obejmuje balsamy i maści, kremy do twarzy, mydła, szampony, żele i produkty przeznaczone dla najmłodszych. Poza tym podmiot sprzedaje nasiona konopi, oleje, słodycze, makarony, kawę, herbatę oraz rozmaite napoje. Proponowane artykuły zawierają standardowe endokannabinoidy i fitokannabinoidy lub syntetyczne kannabinoidy, które nie są uzyskiwane z rośliny. Powstają one w procesie chemicznym.

Z pewnością ważną informacją dla wielu przedsiębiorców prowadzących sklepy będzie fakt, że firma oferuje także możliwość zakupu hurtowego. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, należy skontaktować się z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej przedsiębiorstwa.


Telefon: 422368209

Adres: Zielona 50

Miejscowość: Łódź

Kod pocztowy: 90-635

WWW: https://www.konopnymarket.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Z OKOLICY