Klinika Potocki

Utworzono: 2023-06-29

Osoby uskarżające się na bóle pleców i kręgosłupa mogą poddać się zabiegom ortopedycznym proponowanym przez prywatną Klinikę Potocki, bez konieczności długiego oczekiwania na wyznaczenie terminu. Zabiegi przeprowadzane są tym szybciej że jest to tzw. Klinika Chirurgii Jednego Dnia, co oznacza, że pacjent po zabiegu pozostaje w klinice tylko przez kilka godzin, do dojścia do siebie po znieczuleniu ogólnym. Dzięki temu też można zaplanować zabieg bez konieczności przeznaczania dużych ilości czasu na pobyt w szpitalu i rekonwalescencję.

W grę wchodzi wiele możliwości usunięcia bólu, deformacji czy innych nieprawidłowości w obrębie kręgosłupa i pleców. Jedną z opcji jest mało inwazyjne leczenie dyskopatii lędźwiowej, pozwalające uwolnić się od męczącego bólu, zniechęcającego do podejmowania aktywności fizycznej, a nawet utrudniającego wykonywanie codziennych czynności.

Na stronie kliniki znajdują się wszystkie ważne informacje na temat oferowanych procedur oraz wskazań do przeprowadzenia zabiegów.


Telefon: 55 234 68 76

Adres: Botaniczna 11

Miejscowość: Braniewo

Kod pocztowy: 14-500

WWW: https://klinikapotocki.com/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Z OKOLICY