HYDRO-VOLT

Utworzono: 2023-06-19

Na stronie internetowej hydro-volt.pl została przedstawiona oferta renomowanej firmy, która zajmuje się naprawą rozmaitych usterek systemu wodnego w domach, mieszkaniach czy przedsiębiorstwach.

W ofercie znajduje się lokalizacja wycieków, usuwanie różnego typu awarii, montaż wyposażenia łazienki (wanny, kabiny prysznicowej, umywalki, muszli WC, pisuaru) oraz osuszanie budynków po zalaniu przy pomocy zaawansowanego sprzętu. Poza tym fachowcy wymieniają lub modernizują rozdzielnie elektryczne oraz wykonują okresowe przeglądy. Pracownicy posiadają wszystkie wymagane certyfikaty.

Do wykrywania wycieków wykorzystywana jest nowoczesna kamera termowizyjna. Usługi są świadczone w Warszawie oraz okolicznych miejscowościach. Warto dodać, że przedsiębiorstwo działa całodobowo, siedem dni w tygodniu. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty oraz cen, wystarczy skontaktować się z przedsiębiorstwem poprzez e-mail lub drogą telefoniczną. Z pewnością każdy klient będzie zadowolony z profesjonalizmu pracowników.


Telefon:

Adres:

Miejscowość:

Kod pocztowy: -

WWW: https://hydro-volt.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Z OKOLICY