Human Biome Institute S.A.

Utworzono: 2022-12-29

Jednym ze schorzeń, jakie leczy się z pomocą metody opracowywanej przez spółkę Human Biome Institute, jest choroba SIBO, wciąż niedokładnie jeszcze poznana, ale diagnozowana u coraz większej rzeszy pacjentów. Jednak odpowiednia diagnoza to dopiero połowa drogi do sukcesu, jakim jest pozbycie się przykrych objawów, ponieważ schorzenie to nie zawsze leczy się łatwo - tym większe zainteresowanie świata medycznego jeśli chodzi o przeszczep mikrobioty. Za rozwiązaniem tym przemawia także jego naturalność, będąca świetną alternatywą dla podawania silnych leków chemicznych.

Dla pacjentów jednak najważniejsze jest, że mogą wreszcie poczuć trwałą ulgę. W przypadku bowiem, gdy przyczyną doświadczanych biegunek, wzdęć czy bólów brzucha jest przerost bakteryjny jelita cienkiego, a nie zwykła niestrawność, nie można liczyć na usunięcie problemu za pomocą na przykład ziół.

Na stronie instytutu można znaleźć wyczerpujące informacje na temat tej metody, stosowanej w wielu przypadkach, nie tylko tego schorzenia.Choroba sibo
Telefon: 884 299 668

Adres: Starodworska 1

Miejscowość: Gdańsk

Kod pocztowy: 80-137

WWW: https://human-biome.comOceń firmę (0 z 0 głosów)

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Z OKOLICY