DCP Badania

Utworzono: 2018-01-16

Już wielu klientów przekonało się, że Dolnośląskie Centrum Psychoterapii to odpowiednie miejsce, by zlecać w nim badania psychologiczne czy psychotechniczne. Kiedy zachodzi potrzeba, do pracy przystępują tam również znakomici psychiatrzy, stwierdzający na przykład zdolność do pracy z materiałami wybuchowymi. Szeroki wachlarz oferowanej diagnostyki to świetna wiadomość dla potencjalnie zainteresowanych. Wystarczy jedynie zwrócić się do ośrodka.

Od lat badania dla kierowców we Wrocławiu są zlecane przede wszystkim w rekomendowanym centrum. Wyróżnia się ono nie tylko doskonałą jakością usług, ale także bardzo atrakcyjnym cennikiem. Sprawia on, że czołowe szkoły jazdy w mieście kierują do niego swoich słuchaczy. Jeżeli eksperci nie stwierdzą żadnych przeciwwskazań, poddany badaniom może kontynuować naukę i po zdanym egzaminie dołączyć do grona kierujących autami.


Telefon: +48 71 332 36 70

Adres: Dyrekcyjna 37

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 50-528

WWW: http://badaniapsychotechniczne.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Komentarz opublikowany przez: Eranof
Dodany: 2018-07-12 11:29:14

Fachowa wiedza specjalistów stwierdzających naszą zdolność do zawodu kierowcy to podstawa! Potrafią dzięki niej i zapleczu badawczym wydać stosowne zaświadczenie o braku przeciwwskazań.

Ocena: 5

Z OKOLICY