Tecnovap

Utworzono: 2018-01-27

Aby posprzątać na przykład halę produkcyjną szybko i sprawnie, należy użyć odkurzacza o dużej wydajności, który pomoże zawsze wtedy, kiedy na podłodze jest  zbyt wiele drobnych odpadów stałych lub jeśli wyleje się woda. Taki odkurzacz na mokro i sucho jest nieoceniony w każdej branży przemysłowej, dlatego warto kupić taki, który będzie się cechował znakomitą jakością i posłuży długie lata.

Oficjalny przedstawiciel duńskiej firmy produkującej sprzęt odkurzający najwyższej jakości znajduje się na stronie odkurzacze-przemyslowe.info, gdzie można obejrzeć wiele ciekawych modeli odkurzaczy przystosowanych do spełniania różnych funkcji. Wśród odkurzaczy pracujących na sucho i mokro wyróżnić należy serię ATTIX 30, która wyposażona jest w półautomatyczny filtr typu Push and Clean. Jest to seria ergonomicznych i kompaktowych odkurzaczy z 30 litrowym zbiornikiem na odpad i praktyczną półkę na akcesoria, który pracuje cichutko mimo potężnej mocy.


Telefon: 71 79 360 51

Adres: Aleja Poprzeczna 76

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 51-167

WWW: http://www.odkurzacze-przemyslowe.info/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Komentarz opublikowany przez: Sylwia Adamska
Dodany: 2018-09-12 14:58:07

Odkurzacz, który potrafi odkurzać na mokro i sucho to skarb w każdym domu. Każda gospodyni chciała by mieć w domu taki sprzęt.

Ocena: 5

Z OKOLICY