Ślusarz - Serwis Zamków - Mataro

Utworzono: 2017-12-02

Niestety, czasy mamy takie, że musimy zadbać o właściwe zabezpieczenie naszego minia, np. domu czy firmowego sejfu. Chcesz się dowiedzieć więcej o możliwościach dodatkowych zabezpieczeń albo szukasz odpowiedzi na pytanie, jak uniknąć włamania? Wejdź na slusarzwarszawa.eu i zobacz, co w kwestii zabezpieczeń i wymiany zamków może zaproponować Ci ślusarz z Warszawy, który oferuje usługi 24h na dobę i to nie tylko w dni robocze, ale także w weekendy.

Jeśli chcesz wymienić zamek w drzwiach do mieszkania czy samochodu na solidniejszy, antywłamaniowy, to rekomendowana firma nie tylko doradzi Ci w wyborze odpowiedniego zamka, możesz go u nich od razu kupić i umówić się na montaż.

Warto dodać, że wśród bogatego katalogu usług, rekomendowana firma dokonuje też awaryjnego otwierania drzwi każdego typu. Z usługi takiej często korzystają roztargnieni kierowcy, którym zdarza się zostawić kluczki w stacyjce i zatrzasnąć drzwi samochodu.


Telefon: 601 15 15 15

Adres: Żwirki i wigury 45

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-091

WWW: http://slusarzwarszawa.euOceń firmę (0 z 0 głosów)

Komentarz opublikowany przez: Jeremi Brzeziński
Dodany: 2019-03-06 10:32:39

Dzięki temu ślusarzowi udało mi się wejść do domu z samego rana, ponieważ jak wracałem z nocnej zmiany to zgubiłem klucze od mojej kawalerki.

Ocena: 5

Z OKOLICY