NAT-MED

Utworzono: 2018-12-22

Oferowany przez Nat-Med masaż sportowy, dedykowany jest przede wszystkim osobom aktywnym fizycznie. Bardzo często wykonuje się go przed podjęciem wyczerpującego wysiłku fizycznego oraz między zawodami. Masaż ten jest podobny do masażu klasycznego, a różnica między nimi polega na użyciu większej siły oraz energii w przypadku oferty kierowanej do sportowców. Jest to jeden z podstawowych elementów odnowy biologicznej, który daje możliwość zlikwidowania zakwasów oraz zapobiegania kontuzjom.

Przed rozpoczęciem masażu klient powinien oczyścić ciało poprzez wzięcie kąpieli. Podczas jego trwania masażysta wykorzystuje różnorodne techniki, takie jak:

  • rozcieranie,
  • ugniatanie,
  • opukiwanie,
  • głaskanie

Ma to na celu m.in. poprawę pracy gruczołów łojowych i tłuszczowych. W przypadku, gdy na ciele klienta znajdują się rany, powinien on je zabezpieczyć oraz poinformować o tym fakcie przed rozpoczęciem masażu.


Telefon: 519 304 926

Adres: Czajkowskiego 30

Miejscowość: Krosno

Kod pocztowy: 38-400

WWW: https://nat-med.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Komentarz opublikowany przez: Liliana Sokołowska
Dodany: 2019-03-07 13:44:07

Masaż sportowy oferowany w gabinecie NAT-MED jest naprawdę przeprowadzany w taki sposób, by każdy odczuł jego działanie. W sensie pozytywnym oczywiście.

Ocena: 3

Z OKOLICY


Bettso

Lubaczów