Meblekrak.pl

Utworzono: 2018-09-29

Bogata oferta rynku meblowego sprawia, że konsumenci nie mają dziś żadnego problemu ze znalezieniem odpowiednich rozwiązań, jakie w pełni zaspokajają ich potrzeby związane z wyposażaniem wnętrz. MebleKrak.pl to firma z doświadczeniem w realizacji zleceń w domach jednorodzinnych oraz mieszkaniach. O ile tylko zajdzie potrzeba, fachowcy są w stanie zaprojektować, a następnie wykonać meble na wymiar o dowolnym charakterze – w tym przede wszystkim szafy czy garderoby.

Od lat dużym powodzeniem cieszą się zabudowy wnęk w Krakowie. Podobnie zresztą sprawy wyglądają również w innych polskich miastach. Polecane przedsiębiorstwo adresuje swoją ofertę do konsumentów ze stolicy Małopolski oraz okolic. Z oferowanych możliwości korzysta coraz więcej osób, którym zależy na idealnym połączeniu wysokiej jakości oraz atrakcyjnych cen.


Telefon: 510 466 466

Adres: KS. J. Meiera 20F

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 31-236

WWW: http://meblekrak.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Komentarz opublikowany przez: tofoule
Dodany: 2019-04-11 09:37:25

Zamówiliśmy u nich kuchnię na wymiar i muszę przyznać, że sprawili się na medal. Jesteśmy zachwyceni z efektu końcowego - mamy teraz nowocześnie urządzoną kuchnię, w której pierwsze skrzypce grają meble.

Ocena: 3

Z OKOLICY