Aby sprostać oczekiwaniom pacjentów, którzy odwiedzając d"/>

LubDent

Utworzono: 2018-09-25

Aby sprostać oczekiwaniom pacjentów, którzy odwiedzając dentystę nie chcą odczuwać stresu i chcą być leczeni w komfortowych warunkach, gabinety stomatologiczne powinny cały czas inwestować w sprzęt i być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technologicznymi. Pomoże w tym strona lubdent.com.pl, gdzie zaprezentowano nowoczesny sprzęt stomatologiczny, taki jak np. Endometr, bardzo przydatny w leczeniu endodontycznym, czyli kanałowym. Endometr to niewielkie urządzenie, które pozwala sprawdzić, jak wygląda kanał i pozwala go zmierzyć, przez co ryzyko zostawienia niedokładnie wyczyszczonego kanału, zmniejsza się do minimum.

Innym przydatnym urządzeniem jest Coxo C-Hunter - detektor próchnicy, który pozwala na wykrycie nawet mikroskopijnych zmian próchniczych. To i wiele więcej ma do zaoferowania każdy dobrze zaopatrzony sklep stomatologiczny, czy to ten stacjonarny, czy internetowy, a ceny takiego nowoczesnego sprzętu, wbrew pozorom, są bardzo przystępne.


Telefon: 664 668 725

Adres: Królewska 8

Miejscowość: Lublin

Kod pocztowy: 20-109

WWW: https://www.lubdent.com.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Komentarz opublikowany przez: oncai
Dodany: 2018-10-08 15:39:12

LubDent to przede wszystkim nowoczesne akcesoria i narzędzia dla dentystów. Sądzę, że umożliwienie zakupu ich przez internet okazało się strzałem w dziesiątkę.

Ocena: 5

Z OKOLICY


Biojuice

Dąbie

Yagoody

Łuków