Happy Jump Daniel Krok

Utworzono: 2019-05-08

Kiedy na dworze robi się ciepło, zakłady pracy, urzędy miast, a także wiele osób prywatnych organizuje coraz więcej imprez na świeżym powietrzu. Podczas ich trwania najbardziej obleganymi atrakcjami są dmuchane zjeżdżalnie. Ich wynajem w Rzeszowie od sześciu lat prowadzi firma ze strony happy-jump.pl. Dysponuje ona trzema zjeżdżalniami o wysokości 8, 7 i 6,5 metra. Są to produkty o mocnej konstrukcji gwarantujące bawiącym się na nich dzieciom pełne bezpieczeństwo. 

Oferowane do wypożyczenia konstrukcje to Tygrysek, Tukan i Minionki, które sprawiają dzieciom ogromną radość w momencie, kiedy docierają po schodkach na szczyt, a następnie zjeżdżają z góry, dlatego nie może ich zabraknąć na żadnej imprezie plenerowej. To, co dzieci przyciąga, to nie tylko ciekawe kształty, ale też fantastyczne, pełne radości kolory.

Obiekty te pozwalają dzieciom pozbyć się nadmiaru energii, a rodzicom dadzą moment wytchnienia i czas na rozmowę z przyjaciółmi bez obaw, że dziecko jest w jakikolwiek sposób zagrożone. Mając to wszystko na uwadze, warto wynająć taki obiekt, gdyż wszystkim daje zadowolenie.


Telefon: 606388025

Adres: Uście Gorlickie 205

Miejscowość: Uście Gorlickie

Kod pocztowy: 38-315

WWW: http://www.happy-jump.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Z OKOLICY