Fun&Play

Utworzono: 2019-07-13

Każdy menedżer wie, a przynajmniej powinien wiedzieć, jak ważną rolę w zespole odgrywa atmosfera. Bez podejmowania prób integracji pracowników osiąganie efektywnych wyników czy wypracowanie zaufania jest o wiele trudniejsze. A przecież nie trzeba dużo, żeby pozwolić grupie dorosłych osób złapać oddech i na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków.

Czasami szczypta szaleństwa wprowadza do zabawy czynnik najbardziej rozluźniający – taki, który pozwala wypracować pożądaną atmosferę wzajemnej sympatii opartej o wspólne przeżycia. W Poznaniu jedną z możliwości jest ludzka proca - zabawa na integrację i nietypowa, aczkolwiek warta sprawdzenia atrakcja w ofercie firmy funandplay.pl.

Rozrywka polega na wystrzeleniu człowieka z gigantycznej procy, oczywiście ze specjalnym zapięciem gwarantującym bezpieczeństwo. Niemniej jest to zabawa dla najodważniejszych, która wymaga odpowiedniego podejścia, a także wygodnego ubrania. Zmierzenie się z własnym lękiem jest zarazem okazją do dobrej zabawie w gronie znajomych.


Telefon: 514 653 319

Adres: - -

Miejscowość: Grodzisk Wielkopolski

Kod pocztowy: 62-065

WWW: https://www.funandplay.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Z OKOLICY